Dvtk vs kisvárda fc idővonal. Kisvárda - DVTK Mérkőzések - DVTKAz OTP Bank Liga 17. Dvtk vs kisvárda fc idővonal

Kisvárda - DVTK Mérkőzések - DVTKAz OTP Bank Liga 17Dvtk vs kisvárda fc idővonal  NB III - Northeast

A DVTK június 27-én, szombaton 17 óra 30 perckor fogadja a Kisvárdát. Kisvárda - DVTK 2-3 Szerző: amigeleken. Csere: Heinz Mörschel helyett Oliver Jürgens. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Belényesi. győzelmüket tabella ötödik helyén álló várdaiak otthonába, amivel matematikailag is biztossá vált, hogy a második helytől nem végezhetnek hátrébb első NB II-es. Hajrá, Diósgyőr!A DVTK 111. Diósgyőri VTK II Kisvárda FC II live score (and video online live stream) starts on 2 Apr 2023 at 9:00 UTC time in NB III Kelet, Hungary. 90'. Az Újpest viszont idegenben szerezte meg első idei győzelmét. Az Eurosport az Ön forrása a legfrissebb {{esemény}} mérkőzés frissítésekért. 1. 11. dec. otp bank liga 5. 10. A DVSC a Honvédot, az MTK a Haladást verte, míg a DVTK - Kisvárda és a PAFC - Paks találkozók döntetlenre. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Here on Ferencvarosi TC vs Kisvárda Master Good FC livescore you can find all Ferencvarosi TC vs Kisvárda Master Good FC previous results sorted by their H2H. Az OTP Bank Liga 33. Diósgyőri VTK - Kisvárda 2-0 (2-0) Miskolc, DVTK Stadion, 6651 néző. Az OTP Bank Liga 28. DVTK: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, BÁRDOS Bence, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - LUKÁCS Dániel, Bright EDOMWONYI,. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Lejátszotta második nyári felkészülési mérkőzését is a DVTK labdarúgó csapata, az ellenfél az OTP Bank Ligába frissen feljutott Kisvárda Master Good volt. 02. Újpest is going head to head with Diósgyőri VTK starting on 7 Oct 2023 at 14:15 UTC . U16 felkészülési mérkőzés. A házi gólkirály 6-6 találattal Mirko Ivanovski és Iszlai Bence lett, Florent Hasani egyedüliként minden mérkőzésen pályára lépett, de a legtöbb percet az idény egyik felfedezettje, Polgár Kristóf töltötte a pályán. 7. Kisvarda FC Leagues And Competitions. A diósgyőri ultrák az I. A Várkerti Stadion Kisvárda legnagyobb labdarúgópályája. OTP Bank Liga 5. is going head to head with Diósgyőri VTK II starting on 28 Sep 2022 at 14:00 UTC . A szünet után Gheorghe Grozav góljával vezetést szerzett a DVTK, és az előnyt hősies játékkal meg is őrizte a lefújásig. | Számít, ha itt vagy! - YouTube. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Kisvárda Master Good - Diósgyőri VTK 2-3 (0-2) Kisvárda, Várkerti Stadion. 2020. Ősszel azonban egy magabiztos hazai győzelemmel sikerült megszakítani a sorozatot. helyen zárta a bajnokságot a DVTK, és jövőre sorozatban a 10. 2022. In addition to the domestic league, Kisvárda participated in this season's editions of the Magyar Kupa . WON 5 games in last 15 games. Cigand SE. Az előző bajnokságban mindhárom találkozón 1-1-es döntetlent játszott egymással a DVTK és a Kisvárda. A jegyértékesítés a meccsjegy. SoccerVista - Football Betting Soccer Vista lets you find soccer/football statistics, betting picks on soccer, information and predictions for football betting to help you make the best betting decisions. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Fehérvár FC: 11: 14: 8. City: Miskolc, Hungary. Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good (0-1) Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. fordulójában a Kisvárda vendége lesz a DVTK. Másnap kora délután a DVSC az MTK-t fogadja, majd a Paks utazik az FC-hez. Round » Diósgyöri VTK - Kisvárda FC 2:0. A szünet után elsősorban a hazaiak kezdeményeztek, megszerezték a vezetést is, azonban a DVTK mindent megtett az egyenlítésért. Sárga lap: Bitok STEPHEN a 18. A mérkőzést a Duna World televízió élőben közvetíti. fordulójában a DVTK korosztályos együttese hazai pályán fogadta a Kisvárda gárdáját. DVTK: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, BÁRDOS Bence, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - LUKÁCS Dániel, Bright EDOMWONYI,. fordulójában a Kisvárda otthonába látogattak a diósgyőri kézisek. 👨‍👩‍👧‍👦 Már 16 órá. A forduló a Mezőkövesd székesfehérvári vendégjátékával zárul. fordulójában Kisvárdára utazik a DVTK, a Paks a PAFC-ot, a Haladás az MTK-t fogadja. 7. DVTK Stadion | Attendance: 6. Hajrá, Diósgyőr! In the recent encounters between DVTK and Kisvárda, DVTK have enjoyed a successful run with four consecutive wins against Kisvárda. Molnár (OG) Player. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. WON 9 games in last 15 games. WON 9 games in last 15 games. Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa Conference League (Qualification) Relegation - Merkantil Bank Liga. Keep up with all of the OTP Bank Liga action on Eurosport. U19 felkészülési mérkőzés. WON 7 games in last 15 games. ----85. 90+3. fordulójában a DVTK szombaton hazai pályán játszik a Kisvárda ellen 17:45-től. Felkészülési mérkőzés. 01/11/2020 18:30 GMT. com. Kisvárda. The match starts at 4:45 PM on August 26th, 2023. Kövesse élőben a Paksi FC és a DVTK között az Eurosport segítségével. Facebook Twitter Google. fordulójában Alen Grgić harcosságának és David Vaněček higgadtságának köszönhetően gyorsan előnybe került a DVTK. Diósgyőri VTK - Kisvárda 2-0 (2-0) Miskolc, DVTK Stadion, 6651 néző. . A DVSC nem tudta legyőzni a Paksot, így a többi eredménytől függetlenül búcsúztak az élvonaltól. Diósgyőri VTK - Kisvárda 2-0 (2-0) Miskolc, DVTK Stadion, 6651 néző. Felidézzük a két csapat közös történelmét, és bemutatjuk az ellenfelet. Hajrá, Diósgyőr! Szoros mérkőzést játszott Kisvárdán az U12-es diósgyőri korosztály. A házi gólkirály 6-6 találattal Mirko Ivanovski és Iszlai Bence lett, Florent Hasani egyedüliként minden mérkőzésen pályára lépett, de a legtöbb percet az idény egyik felfedezettje, Polgár Kristóf töltötte a pályán. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. ----75. A találkozó előtt Kuznyecov Szergej vezetőedzővel beszélgettünk. 13. Történelem. Kisvarda FC U19 next match. A DVTK június 27-én, szombaton 17 óra 30 perckor fogadja a Kisvárdát. Meccs előtti programok, jegy- és bérletinfó,. 2023. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Vasárnap délután a Paks Budafokon győzött, és az MTK is legyőze a tartalékos Újpestet, a Kisvárda viszont. fordulójában Kisvárdára látogatott a DVTK. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. L L W L W. Kisvárda Master Good: 11: 7: Összeállítás. 2023. perc: A DVTK-nak volt két olyan helyzete, amelyeknél bravúrra volt szükség a várdai kapustól. 2019. Felidézzük a két csapat közös történelmét, és bemutatjuk az ellenfelet. helyen zárta a bajnokságot a DVTK, és jövőre sorozatban a 10. U14 felkészülési mérkőzés. február 22. A DVTK és a Kisvárda kerete; OTP Bank Liga 2023/2024. The current Kisvarda FC U19 roster, stats and player performance can be found on this page. Nézze meg a legfrissebb DVTK és Kecskeméti TE híreket és találja meg a legfrissebb OTP Bank Liga Tabella, Eredmények, Góllövőlista és Korábbi győztesek. Facebook Twitter Google. Az OTP Bank Liga 17. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Note:. Hétfő-péntek: 12:00-18:00 Meccsnap: 12:00-20:00 dvtk shop XXii. 2. Statisztika. Kisvárda 0 - 1. A DVTK Kisvárdán szerzett pontot, az Újpest Kaposvárott nyert, a Paks a DVSC ellen aratott nagyon fontos győzelmet. Venue Szusza Ferenc Stadion (Budapest) #. Paksi FC. A keleti rangadón egyetlen gól született, amit a hajrában a szabolcsiak szereztek. rész. Hajrá, Diósgyőr!2023–2024-es magyar labdarúgó-bajnokság (első osztály) Ez a lap egy aktuális, esetleg még csak készülődő sporteseményről szól. Squad As of match played 29 July 2021. 11. W L L L W. Matchday 4. 3. DVTK – Kisvárda Master Good | 2-0 |. labdarúgás FelkészülésAz elmúlt hét végén mindkét együttes sikerrel vette a Mol Magyar kupában tornyosuló akadályt. Bejelentkezés közösségi médiával. A Várda ezzel otthon tartotta mindhárom. U12: DVTK - Kisvárda 2-3 (0-2) - DVTK hírek - labdarúgásA 9. 26. Kecskeméti TE. A spanyol ligában láthatjuk a Real Madridot. 02. DVTK tartalék felkészülési mérkőzés. 7. Az itt közöltek az idő múlásával jelentősen megváltozhatnak, pontosításra, helyreigazításra szorulhatnak. Újpest - DVTK 1-1 (0-1) 2016/2017 (NB I. forduló / Vdtk stadion 2023. fordulójában a DVTK együttese. fordulójában a Kisvárda vendége lesz a DVTK. Mezőkövesd Zsóry FC: 12: 10: 12. judit@dvtk. Mezőkövesd Zsóry FC: 12: 10: 12. A szombati nyitómeccsen a Honvéd Felcsútra látogat, majd a DVSC a Paksot, a ZTE a Fehérvárt, a Kaposvár az Újpestet fogadja, illetve délután rendezik az FTC - Mezőkövesd rangadót is. Bright Edomwonyi Mezőkövesd - DVTK/1, 88. 02%:. Ősszel azonban egy magabiztos hazai győzelemmel sikerült megszakítani a sorozatot. 2019–20 season. 1. A 266 főt befogadni képes vendégszektorba szóló belépőjegyek egységesen 2500 forintba kerülnek, melyek az interneten és kedden déltől a DVTK Shopban is megvásárolhatók. Egyúttal kérjük szurkolóinkat, belépő nélkül senki ne induljon útnak a szombaton 17 órakor kezdődő Kisvárda - DVTK mérkőzésre! A találkozót a televízió nem közvetíti, viszont élőképes közvetítést ad az m4sport. 27 Sep 2023. Mezőkövesd Zsóry FC. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Az OTP Bank Liga 31. Diosgyori VTK - Kisvarda FC H2H Hungary NB I 15:45 26/8/23 Diosgyori VTK. A találkozó előtt Feczkó Tamás vezetőedzőt kérdeztük. 1. Eurosport is your source for the latest OTP Bank Liga match updates. 22. április 15. A forduló a Mezőkövesd székesfehérvári vendégjátékával zárul. ) 2017. Bemutatjuk az ellenfelet és felidézzük a két. Hajrá, Diósgyőr! Az előző bajnokságban mindhárom találkozón 1-1-es döntetlent játszott egymással a DVTK és a Kisvárda. Egy-egy mérkőzést részletesen is megnézhet a Kiírás, forduló oszlopban a mérkőzésre kattintva. Megtörtént a rendőrségi bejárás a szombati Kisvárda Master Good - Diósgyőri VTK mérkőzés előtt, és az illetékesek az alábbi kérésekkel fordultak - elsősorban a vendégszurkolókhoz. Kisvárda - DVTK Mérkőzések - DVTK Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. 13:00 labdarúgás. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. A diósgyőri ultrák a II. U14 felkészülési mérkőzés. Kisvarda FC II. Game summary of the Galatasaray vs. Sok szeretettel várjuk. idényt kezdi az élvonalban. Kisvárda - DVTK Mérkőzések - DVTKHírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Live commentary. Kisvarda FC. Ilievski. A találkozó előtt Zoran Zekić vezetőedzővel beszélgettünk. Kisvárda - DVTK Kisvárda - DVTK Szerző: objektív | 2019-07-12 21:28:00. Toggle navigation. Az előző bajnokságban kétszer játszott Kisvárdán a DVTK, mindkétszer 1-1 lett a végeredmény, miként a Diósgyőri találkozón is. com Mezőkövesd aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok,. Toggle navigation. U12 I. We have allocated points to each yellow (1 point) and red card (3 points) for ranking purposes. Játékvezető: VAD II István (SZALAI Dániel, RÓZSA Dávid). Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Hajrá, Diósgyőr!A 9. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Ha te is a legjobb helyek egyikéről szeretnél szurkolni augusztus 26-án, szombaton este, akkor ne hagyd a jegyvásárlást az utolsó pillanatra! Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. dvtk. Kisvárda Master Good II. fordulójában a DVTK döntetlent játszott Kisvárdán, a PAFC kikapott Pakson, a Mezőkövesd és a Haladás pedig hazai pályán szenvedett vereséget. DVTK 2 47. A mindössze 265 fő befogadására alkalmas vendégszektorba szóló normál jegyek 2500, a diák és a nyugdíjas belépők 2000 forintba kerülnek, amelyek a meccsjegy. 90' +4. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Ljujić 27' (assist by K. A DVTK Shopban és a jegy. 2018-ban feljutott az NB1-be a Kisvárda, emiatt épült meg az új stadion. Az OTP Bank Liga 6. 08. DVTK: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, BÁRDOS Bence, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - LUKÁCS Dániel, Bright EDOMWONYI,. Hajrá, Diósgyőr!Az OTP Bank Liga 22. hu oldalon és kedden déltől a DVTK Shopban is megvásárolhatók. Eurosport is your source for the latest OTP Bank Liga match updates. Puskás Akadémia FC: 11: 19: 5. éVfolyAm 3. OTP Bank Liga, Paksi FC - Kisvárda Master Good. Kisvarda FC U19 top scorers list is updated live during every match. Bemutatjuk az ellenfelet és felidézzük a két csapat közös történelmét. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Hajrá, Diósgyőr! Háromszor játszott a DVTK a Kisvárda ellen, és mindháromszor 1-1 lett az eredmény. dVtk - kisVárda a Mérkőzés forgatókÖnyVe 16:45 Összeállítások leadása a játékvezetőknek 17:37 Pályán a dvtk lovag. NB I. fordulójában a Kisvárda - DVTK mérkőzés első félidejében nem esett gól. Szombaton 17 órától az OTP Bank Liga 22. 04. perc: Három perc hosszabbítás következik. Az OTP Bank Liga 5. 2. fordulójának kezdési időpontjait. 23 Kisvárda II – Vasas II – 3:1Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. osztályú bajnokság 11. DVTK tartalék felkészülési mérkőzés. fordulójában Kisvárdán vendégszerepel. fordulójában a DVTK Kisvárdán játszott, és az első félidőben nem esett gól. Hajrá, Diósgyőr! Első alkalommal találkozik bajnoki mérkőzésen a Kisvárda és a DVTK labdarúgó csapata. 10. Mörschel 81' 3 - 2. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Kisvarda scores service is real-time, updating live. A találkozó krónikájához hozzátartozik, hogy Ivánka Patrik kiállítása miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak a diósgyőri fiatalok. Zárt kapuk mögött. WON 8 games in last 15 games. idényt kezdi az élvonalban. Hajrá, Diósgyőr! Az OTP Bank Liga 5. dvtk. félidőben. 02. 11/08/2023 NB I Game week 3 KO 20:00. 18. Felidézzük a két csapat közös történelmét, és bemutatjuk az ellenfelet. . Serhii Shestakov harmadik, Iszlai Bence második, Rui Pedro első bajnoki gólját szerezte diósgyőri mezben. 22. Kisvarda FC II 3 : 1 Cigand SE. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Last five. SoccerVista - Football Betting Soccer Vista lets you find soccer/football statistics, betting picks on soccer, information and predictions for football betting to help you make the. ----85. Játékvezető: Karakó Ferenc (Szilágyi Norbert, Piskóczi Viktor)Az előző bajnokságban összesen 18 pontot szerzett a DVTK idegenben (5 győzelem, 3 döntetlen), idén viszont még várat magára az első pontszerzés. fordulójában a Kisvárda vendége lesz a DVTK. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Statisztika. Az első félidőben a vendégek kettős védőfalat emeltek a kapujuk elé, míg a diósgyőriek türelmesen járatták a labdát, és várták a lehetőséget. perc: Vége a mérkőzésnek, a DVTK nyert 2-0-ra. 03. A Kisvárda mind a négy idei mérkőzését idegenben játszotta, és egy-egy győzelem és döntetlen, valamint két vereség a mérlegük. -13. fordulóAz OTP Bank Liga 9. eu, marketing@dvtk. Első alkalommal találkozik bajnoki mérkőzésen a Kisvárda és a DVTK labdarúgó csapata. Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. A DVSC nem tudta legyőzni a Paksot, így a többi eredménytől függetlenül búcsúztak az élvonaltól. Az első félidőben a hazai csapat szerzett vezetést, amit a második félidőben megtoldottak még eggyel. Statisztika. 12. 2. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. fordulóAz OTP Bank Liga 5. fordulójában hazai pályán játszik a DVTK a Kisvárda ellen. december 17. Játékvezető: Takács János. Kapcsolódó meccsek. Show more. Martin Juhar először talált be, ami a. részDVTK. Hajrá, Diósgyőr! Az OTP Bank Liga 28. Szóljon hozzá Ön is! Eseménytelen első félidőt követően a folytatásban megszerezte a vezetést a Kisvárda a DVTK ellen az NB I 9. Hajrá, Diósgyőr! Két győzelemmel a háta mögött utazik Kisvárdára a DVTK. Másnap kora délután az MTK győzött Debrecenben, majd az FTC verte a Paksot. On the 24 November 2023 at 19:00 UTC meet Paksi vs DVTK in Hungary in a game that we all expect to be very interesting. . A DVTK három élvonalbeli bajnoki mérkőzést játszott Kisvárdán, és mindháromszor döntetlent játszott. A házi gólkirály 6-6 találattal Mirko Ivanovski és Iszlai Bence lett, Florent Hasani egyedüliként minden mérkőzésen pályára lépett, de a legtöbb percet az idény egyik felfedezettje, Polgár Kristóf töltötte a pályán. Bemutatjuk az ellenfelet és felidézzük a két csapat közös történelmét. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. First team squad. A 9. nb1. 02. Hajrá, Diósgyőr! Háromszor játszott a DVTK a Kisvárda ellen, és mindháromszor 1-1 lett az eredmény. 28. South African Responsible Gambling Foundation toll free counselling line 0800 006 008A bajnokságban és a Magyar Kupában aratott két győzelmet követően az újabb sikerért lép pályára a DVTK szombaton 17 órától a Kisvárda ellen az OTP Bank Liga 11. OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC - DVTK mérkőzés. Hajrá, Diósgyőr! Szombaton 17 órától az OTP Bank Liga 22. DVTK II . fordulójának nyitómeccsén a DVTK hazai pályán legyőzte a Kisvárdát, majd a Mezőkövesd is otthon tartotta a pontokat a Honvéd ellen. A Mezőkövesd az FTC, a Honvéd a DVSC ellen játszik hazai pályán, míg a fordulót a Vidi - Újpest mérkőzés zárja. L L W L W. Egy héttel a bajnokság újraindulása előtt a DVTK két felkészülési mérkőzést kötött le a Kisvárda ellen. Paksi FC: 33: 39: 9. 11/02/2022 NB I Game week 20 KO 20:00. Az OTP Bank Liga 5. Hajrá, Diósgyőr! Az OTP Bank Liga 28. ----90. 17. 1. DVTK: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, BÁRDOS Bence, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - LUKÁCS Dániel, Bright EDOMWONYI,. Kétgólos hátrányból felállva mentett pontot az U14 I. Hajrá, Diósgyőr!Az előző bajnokságban kétszer játszott Kisvárdán a DVTK, mindkétszer 1-1 lett a végeredmény, miként a Diósgyőri találkozón is. A diósgyőri szurkolók és a játékosok közös ünneplése a meccs után. Regisztrálok. Az OTP Bank Liga 31. A Labdarúgás rajongók friss Labdarúgás híreket, interjúkat, cikkeket olvashatnak és ingyenesen megtekinthetik a videókat. Bemutatjuk az ellenfelet és felidézzük a két. In the 2011–12 season, the average number of fans was 7,793, with the most visited team at the top, while the season peaked at 11,398 at the stadium. - Így történt. Find out who scored in a live match. 2. forduló eredményei. Felidézzük a két csapat közös történelmét, és bemutatjuk az ellenfelet. Livescore az Eredmenyek. november 18. eu a továbbiakban elektronikus leveleket / hírleveleket küldjön. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Hajrá, Diósgyőr! A Kisvárda második számú csapatát fogadta a DVTK tartalék alakulata vasárnap kora délután a klub edzőközpontjában. 24. Az OTP Bank Liga 5. The match is a part of the U19 League. U13 felkészülési mérkőzés. A forduló a Mezőkövesd székesfehérvári vendégjátékával zárul. Kisvárda Master Good: 13: 7: Kapcsolódó cikkek. Hajrá, Diósgyőr!Bárdos Bence a DVTK saját nevelésű játékosaként ad stabilitást a védelemnek, de ha úgy adódik, akkor - elsősorban pontrúgások után - az ellenfél kapuját is veszélyezteti. 24. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. fordulójában a ZTE Felcsúton győzött a nyitómérkőzésen, a másik két szombati mérkőzésen pedig egyaránt megosztozott a pontokon a Honvéd és a Mezőkövesd, valamint a Fehérvár és az FTC. The match starts at 4:45 PM on. Kisvárda FC VS Diosgyori VTK. DVTK: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, BÁRDOS Bence, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, Vladislav KLIMOVICH - LUKÁCS Dániel, Bright EDOMWONYI,. 86'. A szünet után Gheorghe Grozav góljával vezetést szerzett a DVTK, és az előnyt hősies játékkal meg is őrizte a lefújásig. Az OTP Bank Liga 20. (A Gólörömben megjelent interjú aktualizált változata). Az OTP Bank Liga 6. Matchday 4. 10. 01. Kisvárda. A forduló a Mezőkövesd székesfehérvári vendégjátékával zárul. A 9. Hajrá, Diósgyőr! Háromszor játszott a DVTK a Kisvárda ellen, és mindháromszor 1-1 lett az eredmény. A DVTK Shopban és a jegy. Játékvezető: VAD II István (SZALAI Dániel, RÓZSA Dávid). 13:00 labdarúgás. Az U15 I. . rész. napon 17:00 órakor (UTC) kezdődik . - A Paks ellen pedig a te beadásodat fejelte a léc alá Bright Edomwonyi, és a Kisvárda ellen is őt szolgáltad ki.